Skrzynie transportowe

Produkujemy skrzynie transportowe w systemie Flight Case – technologii, która umożliwia uzyskanie niezawodnej wytrzymałości  przy stosunkowo niskim ciężarze własnym skrzyni.

Naszym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, spełniających Państwa oczekiwania i odpowiadających indywidualnym potrzebom.

W procesie produkcji wykorzystujemy wyłącznie oryginalne materiały i akcesoria renomowanych dostawców: Adam Hall, Penn Elcom, Colson itp.

Dysponujemy  profesjonalnym sprzętem oraz oprogramowaniem do projektowania skrzyń wg potrzeb Klienta. Każdą wyprodukowaną przez nas skrzynię traktujemy jak wizytówkę naszej firmy. Dbałość o jakość i precyzję wykonania towarzyszy nam na wszystkich etapach produkcji.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i elastyczny. Zdajemy sobie sprawę, że każda skrzynia transportowa ma spełniać zadanie specjalne, a jej przeznaczenie i funkcje decydują o zastosowaniu odpowiednich materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. W razie potrzeby, podczas realizacji pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem.

Nasi specjaliści to pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania lub wątpliwości. Pomogą zaplanować i  zaprojektować produkt, który będzie dla Państwa najlepszym rozwiązaniem.

Skontaktuj się z nami