Obsługa imprez

Grupa Power-Tech powstała w 2000 roku. Zajmujemy się obsługą techniczną imprez muzycznych, koncertów, konferencji, widowisk artystycznych oraz kompleksową organizacją imprez. Pracujemy zarówno dla festiwali, jak i dla organizatorów programów telewizyjnych, pomagamy i przy imprezach w domach kultury, i przy wielkich widowiskach gromadzących setki gości. Przygotujemy imponującą estradę i dla artysty stand-up, jak i dla pięknych modelek i modeli.

Dbamy o to, by nasi klienci nie musieli przejmować się tym, co dzieje się za kulisami i mogli skupić się w pełni na zabawianiu publiczności. Dlatego też wznosimy technikę estradową na nowy, najwyższy poziom – opracowujemy takie nagłośnienie, które wszyscy goście doskonale słyszą, takie oświetlenie, które wydobywa to, co najpiękniejsze w dekoracjach, i takie sceny, na których artyści mogą naprawdę zabłysnąć. Nieważne, czy pracujemy w plenerze, czy przygotowujemy przestrzeń pod pracę kamer: nasze realizacje zawsze stoją na wysokim poziomie.

Zaproponujemy odpowiednie do charakteru wydarzenia wsparcie artystyczne, oparte na nowoczesnych i oryginalnych rozwiązaniach scenograficznych, przy współpracy artystów polskiej estrady.