Kontakt

Grupa Power Tech
44-100 Gliwice
ul. Rogozińskiego 42

NIP: PL6482065460

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz.: 8:00 – 15:30

Odbiory osobiste oraz wszelkie konsultacje związane z konstrukcją skrzyń transportowych

możliwe po telefonicznym ustaleniu godziny (+48 32 301 04 27)

Nr konta mBank: 78 1140 2004 0000 3102 7486 1699

SPRZEDAŻ: SKLEP INTERNETOWY, ALLEGRO, OFERTY HANDLOWE

Hanna Badzińska
+48 508 065 918
Hanna@powertech.pl

Kordian Gojowy
+48 501 260 641
Kordian@powertech.pl

SKRZYNIE TRANSPORTOWE

Jakub Wawro
+48 507 144 694
Kuba@powertech.pl

Marcin Kuźnik
+48 518 436 988

TECHNIKA ESTRADOWA

Grzegorz Piątek
+48 507 144 649
Grzegorz@powertech.pl

Jakub Wawro
+48 507 144 694
Kuba@powertech.pl

EVENTY

Anna Mizia
+48 505 100 219
Anna@powertech.pl

Przemysław Stysiński
+48 501 090 762
Przemek@powertech.pl