Skrzynie transportowe

Power-Tech Skrzynie zajmuje się produkcją opakowań transportowych w technologii flight case, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością i małym ciężarem.

Do produkcji używamy komponentów najwyższej jakości firm Penn Elcom, Adam Hall. Skrzynie transportowe wykonujemy na zamówienie, według szablonów standardowych oraz na indywidualne potrzeby klienta.

Porządnie, bezpiecznie i ładnie zapakowany sprzęt świadczy o klasie i prestiżu firmy. Produkowane przez nas skrzynie transportowe powinny być używane w każdej branży, w której wartością jest dobry sprzęt, o który trzeba odpowiednio zadbać: telewizja, fotografia, muzycy, zespoły muzyczne, dj-e, aktorzy, firmy nagłośnieniowe, firmy oświetleniowe, teatry, firmy multimedialne, geodeci, firmy ogólnobudowlane i wiele innych.

Funkcjonalne skrzynie transportowe odznaczają się wysoką wytrzymałością na działanie czynników zewnętrznych. Ich wnętrza dostosowane są bardzo precyzyjnie do wymiarów konkretnych przedmiotów, zapewniając ich maksymalną ochronę. Oferujemy pojemniki na nagłośnienie, instrumenty oraz typu flight cases.

Galeria: