Eventy

Power-Tech Eventy to grupa kreatywnych i doświadczonych osób potrafiących zrealizować nawet najtrudniejsze przedsięwzięcia.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu akcji marketingowych oraz eventów, wśród których znajdują się: eventy promocyjne i artystyczne, programy marketingowe oraz wszystkie usługi związane z kształtowaniem i promocją marek. Każdy realizowany przez nas projekt jest profesjonalnie przygotowany i niepowtarzalny dzięki czemu dociera do szerokiej grupy potencjalnych klientów obsługiwanej firmy.

Stawiamy przede wszystkim na oryginalność, dążymy do tego aby każda przygotowywana akcja była niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Rozpoczynamy od wstępnej rozmowy z Klientem. Rozbudowujemy Jego wizję, przedstawiając scenariusz akcji. Następnie krok po kroku realizujemy założenia.

Akcje, które produkujemy mają przede wszystkim charakter marketingowy (krótko i długoterminowe akcje promocyjne, eventy artystyczne, koncerty, imprezy reklamowe), ponadto realizujemy wariant służbowy (imprezy integracyjne, szkolenia).

Współpracujemy z najlepszymi artystami polskiej sceny muzycznej, kabaretami, aktorami i stylistami. Potrafimy zaaranżować najpiękniejsze wnętrza i zrealizować najtrudniejsze scenariusze.

W naszych propozycjach wykorzystujemy między innymi:

  • oryginalnie i nowoczesne rozwiązania scenograficzne;
  • najnowocześniejszą aparaturę akustyczną i oświetleniową;
  • nietypowe rozwiązania poligraficzne;
  • zespół profesjonalnie przygotowanych: hostess, modelek, animatorów, prezenterów, dj-ów, artystów, stylistów, szkoleniowców, grup tanecznych i tematycznych;
  • artystów polskiej estrady - piosenkarzy, zespoły, kabarety, konferansjerów, aktorów;
  • efekty specjalne typu - pokazy pirotechniczne;

Nasze usługi świadczymy dla największych firm w Polsce m.in.: Metro Group, Rossmann, Kolporter, Orange.

Galeria: